пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Мочалка з натуральним милом від ТМ "ЯКА"

Напевно зараз важко знайти того хто не знає ТМ "ЯКА". А раніше щоб її знайти треба було походити по аптекам. І там був дуже маленький вибір, виручали ярмарки та інтернет магазини. Зараз можна її придбати в UAKrasa і в «Купуй своє» та в багатьох інших містах.
Мочалка з натуральним милом ручної роботи. Як можна не любити мило, не розумію. А тут ще й продукт 2-в-1Склад: кокосова олія, пальмова олія, оливкова олія, рапсова олія, рицинова олія, додаткові жирні олії, лужний розчин, композиція з ефірних олій.Мило торгівельної марки "ЯКА" вироблено в "холодний" спосіб за старовинними рецептурами та аптекарськими прописами тільки з рослинних олій. Воно не містить консервантів, синтетичних барвників та віддушок, не викликає алергії, має чудові миючі властивості, добре піниться, насичує шкіру корисними речовинами, має ароматерапевтичну дію.


Мочалка має петельку щоб потім його можна було повісити.Також є резинка щоб можна було її надіти на руку під час миття.Мене дуже турбувало, що мочалка може подряпати шкіру.Але ні цього не сталося. Мене просто огорнула хмаринка з піни.
І було одне запитання, а що далі робити з пінною мочалкою.Її не відіжмеш, не промиєш водою до закінчення піни.
А все виявилось дуже просто, її треба повісити за петельку щоб вона сама висохла.Тоді вона стає твердою. Коли ви захочете знову її використати просто опустить в воду. І вона готова до використання.
Після того як закінчиться мило в середині, мочалку не потрібно відразу викидати. А можна використовувати з крем-гелем для душу від ТМ "ЯКА" Також "Мочалка з натуральним милом" може стати чудовим подарунком.

3 коментарі:

Anna Goncharova сказав...

О, я такі дууууууже люблю! В мене вони не дряпають шкіру, навпаки - гарно масують, і я бачу ефект: шкіра потім гладенька! Дуже люблю натуральне мило також, воно не сушить. Хочу цю мочалочку собі)

Уляна Вербицька сказав...

Клас, ще таким не користувалась. Дякую, спробую) заходь в гості uliala.blogspot.com

Саша Бирюзовая сказав...

Дякую, що пояснила) А то не могла зрозуміти як ним користуватися