пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Dobre Mylo розмарин і дьоготьВ моєму волоссю скільки хімії що рослинному шампуню дуже важко з ним впоратись. ДМ спробував, але на жаль я користуюсь шампунями з хімією, силіконами, SLS.. дуже давно. Але я так просто не здаюсь, спочатку я мию волосся розмариновим рослинним шампунем, потім звичайним шампунем і бальзамом. Моє волосся живилося рослинними складниками і ставало все сильніше.Розмарин відноситься не тільки до лікарських рослин, здатних укріпити Ваше волосся, відновити їх силу, він також здатен впливати на наш психологічний стан та укріплювати нашу імунну систему. Використовувати для всіх типів волосся. Знищує лупу.Склад:

Рослинні олії:
олія кокосу рафінована,
олія насіння соняшника холодного віджиму,
олія насіння білої гірчиці власного виробництва,
олія насіння сафлору власного виробництва,
олія насіння рижія власного виробництва.
Пережир: 3% олія насіння коноплі власного виробництва.
Поживності: листя розмарину висушені власного виробництва, молоко коро’яче натуральне свіже домашнє, натуральний бджолиний мед «Різнотрав’я», лимонна кислота, натуральний шовк.


Аромат: приємний м’який аромат розмарину.
Без температурної обробки!Підходить для всіх типів волосся. Вистачає на 2-3 місяці з розрахунку на одну особу при регулярному застосуванні. Підходить як для жінок, так і для чоловіків. Ручна робота!


Порада: використовуйте натуральний кондиціонер для волосся після миття тведого шампуню. Достатньо просто ополоснути розчином оцта або лимонної кислоти.


Нетто: 100 грамів.Цей рослинний шампунь моє волосся вже краще сприйняло. Я проводила профілактику лупи, а то вона в мене інколи з'являється. Він своєю коричневою пінкою змиває всі забруднення, робить волосся чистим і здоровим.
Лікувальний рослинний твердий шампунь для боротьби з екземою, псоріазом, лупою. Знищує грибкові нашкірні захворювання вже після першого застосування. Затягує та підсушує, не дає розвиватися нашкірним ураженням шкіри. Також допомагає при дитячих пелюшкових дерматитах. Підходить для всього тіла.


Склад:
Рослинні олії:
олія кокосу рафінована,
олія насіння коноплі власного виробництва,
олія насіння соняшника холодного віджиму,
олія насіння білої гірчиці власного виробництва,
олія насіння сафлору власного виробництва,
олія насіння рижія власного виробництва.Пережир: 3% олія ши (каріте).


Поживності: березовий дьоготь чорний справжній лікувальний, молоко коро’вяче натуральне свіже домашнє, натуральний бджолиний мед «Різнотрав’я», лимонна кислота, композиція ефірних олій, натуральний шовк.


Аромат: яскравий чорносливово-винний. Після миття волосся аромат вивітрюється протягом 1 години. 


Підходить для всіх типів волосся. Вистачає на 2-3 місяці з розрахунку на одну особу при регулярному застосуванні. Підходить як для жінок, так і для чоловіків. Ручна робота!


Порада: для того, щоб уникнути зплутування волосся, необхідно мити волосся двічі, особливо коли, Ви застосовуєте твердий шампунь вперше.


Нетто: 100 грамів.Продукт був наданий для незалежного тестування Dobre Mylo

Немає коментарів: